Чанта от еко кожа с щампа DS-6462-бежов

Дамска чанта DS-6462 от Massimo Zardi е стилен модел, изработен от висококачествена еко кожа с щампа, която придава модерен и отличителен акцент. Елегантният бежов цвят позволява лесно съчетаване както с ежедневни, така и с по-официални визии. Практичното вътрешно пространство осигурява удобна организация на личните вещи, а прецизната изработка и вниманието към детайла превръщат този модел в отличен избор за всяка съвременна жена.
- Материал - еко кожа / щампа
- Цвят - бежов
- Хастар - 100% полиестер
- Основна дръжка - двойна (30 см) - еко кожа
- Основно закопчаване - с цип
- Вътрешно разпределение - три основни прегради - 1 джоб с цип, 1 без цип, 2 с магнитно копче
- Защитни метални крачета - 4 броя
- Размер - д / в / ш в см. - 32,5 / 26 / 10,5
Доставките се извършват от куриерска фирма Спиди.
При избор на адрес за доставка до офис на Спиди, таксата за транспорт е 3,58 € / 7,00 лв. При посочен личен адрес за доставка, таксата за транспорт е 4,60 € / 9,00 лв.
За по-бърз и сигурен начин за доставка, съветваме нашите клиенти да изберат адрес за доставка, предпочитан офис на Спиди.
За повече информация, вижте тук.
ПО ЧЛ. 50 ОТ ЗЗП ИМАТЕ ПРАВО ДА ВЪРНЕТЕ ЗАКУПЕНАТА ОТ ВАС СТОКА В РАМКИТЕ НА 14 ДНИ, С ВЪЗМОЖНОСТ ДА Я ЗАМЕНИМ ЗА ДРУГА ИЛИ ДА ВИ ВЪРНЕМ ПАРИТЕ, КАТО ТРЯБВА ДА СА СПАЗЕНИ СЛЕДНИТЕ УСЛОВИЯ:
- стоката да не е увредена;
- стоката да не е употребявана;
- да не е нарушена вътрешната и външната опаковка;
- да се изпрати с придружаващите документи (гаранционна карта, касов бон или фактура)
Прочети повече тук.





